Otelimiz | Fikri Atalay Konağı Bungalov Evleri | Bolu Bungalov Oteli

Bolu/Mengen'de bulunan Fikri Atalay Konağı Bungalov Evleri, ziyaretçilerine ayrıcalıklı bir yaşam deneyimi sunan eşsiz bir mimari tasarım ve stil sunuyor. Evlerin iç tasarımı ve düzeni, rahat ve dinlendirici bir atmosfer yaratmak için özenle hazırlanmıştır. Çam ormanı içinde 18 dönüm arazi üzerine kurulu 10 Bungalov, 1 Restaurant, 1 tiny House 1 Etkinlik Çadırı ile tesis, konukların aktivitelerini ve özel anlarını özgürce yaşayabilmeleri için sakin ve huzurlu bir ortam sağlıyor. Tüm bungalovlarda, çevredeki doğanın büyüleyici manzarasını sunan balkonlar bulunurken, restoran tamamen açık olup, konukların eşsiz doğa manzarası eşliğinde yemeklerinin tadını çıkarmasına olanak sağlamaktadır.

Fikri Atalay Konağı'ndaki bungalovlar, sürdürülebilirlik ve çevre dostu olarak tasarlanmıştır. Tesis, sürdürülebilirliği destekleyen ve çevresel etkiyi azaltan enerji verimli özelliklere sahiptir. Bungalovlar modern olanaklarla donatılmıştır ve konuklar için ücretsiz sabah kahvaltısı, wi-fi, özel yemek menüsü(ücretli), yoga, toplantı, özel etkinlik, ve çocuklar için özel aktiviteler sunmaktadır. Tesisin sürdürülebilirlik taahhüdü ve modern özellikleri sayesinde, konuklar çevre üzerindeki etkilerinin farkında olarak konforlu bir konaklamanın keyfini çıkarabilirler.

Fikri Atalay Konağı Bungalov Evleri, gücünü doğadan aldığı muhteşem anları ile tanınan Bolu/Mengen mevkiinde bulunmaktadır. Doğayla iç içe bungalov evler ile misafirler hiç beklemedikleri eşsiz bir kaçamak deneyimi yaşayabilirler. İster aile dostu bir tatil, ister romantik bir kaçamak için Fikri Atalay Konağı Bungalov Evleri, misafirlerine ömür boyu unutamayacakları bir deneyim sunuyor. Ayrıca ateş çukurları olması ve menüde alkol bulunması tatilinizi çok daha özel hale getirmektedir.Whatsapp
İnstagram
Tripadvisor